krabička s Acutilem

O Acutilu

Máte náročné zaměstnání a musíte zvládat více úkolů najednou? Cítíte, že denně musíte řešit spoustu činností, pamatovat si různé věci a myslet na to, abyste vše zvládli? Začínáte si uvědomovat důležitost fungování svého mozku i s ohledem na budoucnost?
Dopřejte mu výživu a skvělou péči již nyní a sami poznáte, jak cenným a jedinečným vkladem se stane tento počin pro budoucnost jeho správného fungování.
 
To nejmenší, co pro něj lze udělat již nyní, spočívá v pravidelném užívání doplňku stravy Acutil.
 
Acutil je jedinečný přípravek s unikátním složením. Podporuje činnost mozku a přitom pomáhá jeho funkci a výkonu. Zajišťuje nejen podporu paměti a koncentrace, ale pozitivní efekt přináší zejména z dlouhodobého hlediska.

Základní informace o Acutilu

Pro podporu paměti a koncentrace. Unikátní kombinace omega-3 nenasycených mastných kyselin, výtažku z Ginkgo biloba, fosfatidylserinu a vitamínů.

Acutil je doplněk stravy obsahující nejen omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ale i výtažek z Ginkgo biloba, fosfatidylserin, kyselinu listovou a vitamíny E a B12.

omega-3 mastné kyseliny

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA i EPA jsou součástí buněčných membrán nervových buněk, tedy neuronů, které jsou nezbytné pro přenos informací v mozku. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Množství DHA v jedné kapsli Acutilu (250 mg) je dostatečné k dosažení příznivého účinku.

Vitamín B12

Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje metabolismus homocysteinu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. .
Kyselina listová přispívá k normální psychické činnosti a podobně jako vitamín B12 pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.

Vitamín E

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Ten vede k tvorbě volných kyslíkových radikálů, které mohou způsobit oxidační stres.

ginkgo biloba

Složky standardizovaného extraktu Ginkgo biloba (min. 24% flavonoidů, min. 6% terpenoidů) přispívají ke správnému prokrvení mozku.

Fosfatidylserin

Fosfatidylserin je složkou buněčných membrán nervové a mozkové tkáně.

Acutil působí dlouhodobě.

Doplněk stravy. K dostání v lékárně bez lékařského předpisu.

Složení a dávkování:

složkav 1 kapslive 2 kapslích
Rybí olej500 mg1000 mg
Omega-3 mastné kyseliny350 mg700 mg
DHA-Kyselina dokosahexaenová250 mg500 mg
EPA-Kyselina eikosapentaenová40 mg80 mg
Extrakt z Ginkgo biloba 60 mg120 mg –
Fosfatidylserin 15 mg –30 mg –
Vitamín E (d-alfa-tokoferol)5 mg 42%*)10 mg84%*)
Kyselina listová (folát)250 µg125%*)500 µg250%*)
Vitamín B125 µg200%*)10 µg400%*)
*) referenční hodnota příjmu (RHP)
The World's Most Researched Omega Brand
Pro zajištění nejvyšší kvality Acutilu jsou jako zdroj rybího oleje využívány pouze divoce žijící ryby, ne ryby chované na farmách. Rybí olej je pečlivě čištěn, nepoužívá se olej z jater.

Dávkování

Doporučená denní dávka přípravku ACUTIL® je 1 kapsle během jídla nebo po jídle, zapijte nealkoholickým nápojem. ACUTIL® je vhodný k dlouhodobému užívání. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Příbalový leták