krabička s Acutilem

Kontakt

Angelini Pharma Česká republika s.r.o.
Palachovo náměstí 799/5, 625 00 Brno, tel: +420 546 123 111, fax: +420 546 123 112, e-mail: info@angelini.cz
www.angelini.cz

IČ: 18824706, DIČ: CZ18824706, Spisová značka: OR, oddíl C, vložka 1132, vedena u Krajského soudu v Brně, 30.4.1991

Angelini LOGO

O společnosti

Společnost  Angelini Pharma Česká republika s.r.o.  se postupně  vypracovala mezi první pětadvacítku nejvýznamnějších farmaceutických firem v ČR. Svým zaměřením především na originální přípravky např. z oblasti interní medicíny, revmatologie, gynekologie, onkologie a psychiatrie přinesla na český farmaceutický trh citlivě diverzifikované portfolio produktů, které se u odborné veřejnosti setkalo s pozitivním ohlasem. Mezi volně prodejnými přípravky patří mezi nejznámější například Tantum Verde nebo Rosalgin. Oba se dlouhodobě pohybují na špici ve svých segmentech.
Představení společnosti ANGELINI
U zrodu společnosti Angelini stál na počátku 20. století Francesco Angelini, který v Anconě v Itálii založil malou výrobnu léků. V současné době již Angelini představuje moderní, středně velkou mezinárodní společnost, která je schopna pružně reagovat na změny trhů, s jasnou strategií budoucího rozvoje a důrazem na historické hodnoty, které jsou základem firemní filozofie. Společnost má svoje zastoupení ve dvaceti zemích, kromě Itálie také ve Španělsku, Portugalsku, Rakousku, Rusku a zemích střední a východní Evropy. Celkem jsou její přípravky dostupné na trzích šedesáti zemí celého světa.
V Itálii patří Angelini mezi jednu z největších farmaceutických společností z pohledu počtu prodaných balení a je nejrychleji rostoucí na trhu léků na předpis. Je lídrem na trhu v oblasti volně prodejných léčiv.
Firemní filozofie skupiny Angelini staví na tom, aby veškeré její dovednosti a vědomosti byly využity s ohledem na etiku a respekt k jednotlivci, životnímu prostředí i společnosti, ve které Angelini působí. Angelini je v mnoha státech světa synonymem pro bezpečnost a kvalitu.